MOTIVO 4
|
|||
Τον Φεβρουάριο του 2000 υπογράφουν συμβόλαιο στην FM Records και τον Μάιο κυκλοφορεί το πρώτο album με τίτλο «Στη Σκιά της Σελήνης». Αρχές 2002 την θέση του ντράμερ παίρνει ο Άρης Τσουκαντάς από τους "Love in Sadness". Ξεκινά μία περίοδος με πρόβες για τις ανάγκες των ζωντανών εμφανίσεων και ταυτόχρονα δουλεύεται το καινούργιο υλικό του συγκροτήματος. Το καλοκαίρι του 2002 ξεκινούν οι ηχογραφήσεις του νέου δίσκου με τίτλο «Αν δεις να ακροβατώ...». To album κυκλοφορεί τον Σεπτέμβρη του 2003. |
|||
|